Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

                                                               TRANSPORT O ZŁOTY !!!!!                           

                          DLA KAŻDEGO ZAMÓWIENIA  TRANSPORT  W CENIE MEBLI.

*Promocja ograniczona czasowo.

                                         

Poniżej kilka uwag i zasad, którymi kierujemy się przy dostawie:

  1. Dostarczenie paczki naszą firmą transportową zapewnia należytą opiekę przesyłki, bez uszkodzeń.
  2. WYSYŁKI KURIERSKIE możliwe tylko przy małych zamówieniach, a ich cena ustalana jest indywidualnie (zależna od wymiarów i wagi).
  3. Z uwagi na gabaryty i wagę paczek (mebli) prosimy o zorganizowanie odbioru przesyłki.
  4. Kierowca nie wnosi mebli do domów oraz mieszkań. Istnieje możliwość "dogadania" się z kierowcą o pomoc przy wnoszeniu. Zależy to od czasu i sił jakimi dysponuje kierowca. Należy pamiętać, że kierowca ma trasę dwudniową i jest to bardzo męczące. Nie wymagamy od kierowców aby pomagali wnosić meble.
  5. Dostarczamy w godzinach od 6.00 do 23.00.
  6. Dzwonimy do klienta 1-2 dni przed dostawą mebli podając ORIENTACYJNĄ godzinę dostawy, a następnie kierowca na około 30 minut przed dostawą dzwoni do klienta, że już się zbliża. Można ustalić większe wyprzedzenie czasowe dla kontaktu od kierowcy.
  7. NIE PODAJEMY NUMERÓW DO KIEROWCÓW. Prosimy o zrozumienie. Gdybyśmy zaczęli rozdawać ich numer, to jego praca, jako kierowcy zamieniłaby się w telefoniczne biuro obsługi klientów, a kierowca ma skupić się na prowadzeniu auta. Przykro mi.
  8. Nie ma możliwości, aby kierowca dostarczył paczki na podaną przez Państwa godzinę (poza przypadkami indywidualnej dostawy).