Transport i dostawa:

  1. Meble dostarczamy transportem własnym lub za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich. Wysyłki kurierskie możliwe są wyłącznie w przypadku niewielkich zamówień, a ich cena jest zależna od gabarytów paczki.

  2. Nasza firma transportowa gwarantuje bezpieczeństwo dostawy i dbałość o dostarczenie paczek w nienaruszonym stanie.

  3. Kierowca nie ma obowiązku wniesienia mebli do domu lub mieszkania, w związku z tym prosimy o zorganizowanie odbioru przesyłki, a więc obecność 2-3 osób do wnoszenia mebli. Ilość osób zależna jest od gabarytów zamówionego towaru.

  4. Kierowca nie wnosi mebli

  5. Meble dostarczamy w dni robocze w godzinach 6.00 – 23.00

  6. 1 - 2 dni przed planowaną dostawą kontaktujemy się telefonicznie i powiadamiamy o orientacyjnym przedziale czasowym w którym może pojawić się nasz transport. W dniu dostawy, najczęściej pół godziny wcześniej, kierowca dzwoni do Państwa z informacją o zbliżaniu się do punktu docelowego. Jeśli potrzebujecie Państwo wcześniejszej informacji od kierowcy prosimy o zaznaczenie tego faktu w momencie składania zamówienia.

  7. Kierowca nie dostarcza mebli na godzinę wyznaczoną przez Klienta. Meble dostarczane są w przedziale godzinowym ustalonym przez logistyka (nie dotyczy indywidualnych przypadków).

  8. Nie podajemy numeru do kierowcy i prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii. Zależy nam na bezpieczeństwie naszych pracowników!

  9. Koszt dostawy jest zależny od wartości zamówienia i kształtuje się następująco:

koszty dostawy gandmeble.pl