Łóżka rozkładane

Informacja

Łóżka rozkładane

Widoczne 1 - 2 of 2 items
Widoczne 1 - 2 of 2 items

Łóżka rozkładane

Łóżko rozkładane - wygodna kanapa do spania

Wersalki do spania znajdują zastosowanie, zwłaszcza w mniejszych mieszkaniach. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli nie posiadamy dużej przestrzeni do zaaranżowania, a jednocześnie nie chcemy rezygnować z wygodnego łóżka do spania. Aktualnie wersalki rozkładane cechują się nie tylko ciekawym designem, ale też wygodą i praktycznością. Odpowiednio dobrana kanapa z funkcją spania, świetnie zastępuje klasyczne łóżko. Jest to pewnego rodzaju 2 w 1 - dzięki czemu oszczędzamy miejsce i pieniądze.

Wersalki do spania - wygodne i stylowe wersalki do salonu

Łóżko podwójne rozkładane to nic innego jak kanapa, która pozwoli wygodnie się wyspać w nocy, a w dzień jest elementem wyposażenia salonu. Rozkładane łóżka świetnie sprawdzają się również jeśli chcemy w swoim mieszkaniu mieć specjalne miejsce dla gości. Nie trzeba mieć osobnego pokoju gościnnego, aby zapewnić naszym bliskim komfort. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzają się również do pokoju młodzieżowego. Dzięki temu można zaoszczędzić dodatkowe miejsce. Designerska kanapa, świetnie sprawdzi się do pokoju dla nastolatka lub studenta.

Wygodna kanapa do spania - uniwersalne rozwiązanie do Twojego wnętrza

Kiedyś dodatkowym miejscem do spania było łóżko polowe - teraz doskonale sprawdza się kanapa rozkładana z funkcją spania. Tego typu meble sprawdzają się zarówno do gości, ale też jako standardowe miejsce wypoczynku. W Gand Meble łóżka rozkładane posiadają dodatkowo pojemnik, dzięki czemu z łatwością możemy przechowywać naszą pościel. Dzięki temu codzienne przygotowanie łóżka do spania jest bardzo wygodne i praktyczne.