Łóżka pojedyncze

Informacja

Łóżka pojedyncze

Widoczne 1 - 4 of 4 items
Widoczne 1 - 4 of 4 items

Łóżka pojedyncze

Łóżka pojedyncze - idealne do pokoju dziecięcego

Łóżka pojedyncze to doskonały pomysł do pokoju dziecięcego. Pojedyncze łóżko świetnie sprawdzi się, jeśli nie dysponujemy dużą przestrzenią. Łatwo można je zaaranżować, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno do minimalistycznych, klasycznych czy też nowoczesnych wnętrz. Łóżka pojedyncze z materacem jest bardzo wygodną alternatywą dla podwójnych łóżek - pasuje do wielu wnętrz i świetnie sprawdza się jako mebel do pokoju dla nastolatka.

Łóżko młodzieżowe - świetny wybór dla nastolatka i studenta

Łóżko pojedyncze z pojemnikiem może zaoszczędzić wiele miejsca, dlatego świetnie sprawdzi się do pokoju dla nastolatka lub studenta. Specjalny pojemnik w łóżku jednoosobowym, pozwala na wygodne przechowywanie pościeli, dzięki czemu łóżko może służyć również jako kanapa. Łóżko pojedyncze z materacem świetnie sprawdzi się, jeśli poszukujemy czegoś wygodnego, a jednocześnie podkreślającego charakter naszego wnętrza. Łóżko pojedyncze z pojemnikami, pozwala też na przechowywanie wielu przedmiotów, dzięki czemu można w łatwy sposób zorganizować sobie przestrzeń w pokoju. Przydaje się to przede wszystkim w mniejszych pokojach np. pokojach studenckich, gdzie bardzo ważna jest oszczędność dodatkowej przestrzeni.

Łóżko jednoosobowe - białe łóżka do pokoju

Łóżka jednoosobowe można znaleźć zarówno w ciepłych odcieniach drewna, jak i w popularnym białym kolorze. Szeroki wybór kolorów pozwala na dobór idealnego modelu łóżka, który świetnie będzie pasować do każdego rodzaju wnętrza. Łóżko pojedyncze białe jest często wybieranym modelem, ponieważ łatwo je zaaranżować - dodatkowo białe meble cieszą się obecnie dużą popularnością. Doskonale pasują zwłaszcza w skandynawskich i rustykalnych wnętrzach. Tego typu łóżko najczęściej dostępne jest w dwóch wariantach: łóżko pojedyncze 120x200 lub łóżko pojedyncze 90x200. Dzięki temu można dobrać zarówno łóżko pojedyncze dla dziecka jak i nastolatka lub studenta.