Łóżka podwójne

Informacja

Łóżka podwójne

Widoczne 1 - 19 of 19 items
Widoczne 1 - 19 of 19 items

Łóżka podwójne

Łóżko podwójne - idealne łóżko do sypialni

Sypialnia to jedno z najważniejszych miejsc w całym domu. Jak wiadomo, łóżko jest sercem każdej sypialni, dlatego warto postawić na produkt wysokiej jakości. Łóżka podwójne cieszą się ogromną popularnością zarówno jeśli szukamy elementów wyposażenia sypialni, jak i pokoju gościnnego czy dziecięcego. Odpowiednio dobrane łóżko gwarantuje wygodę, a także doskonale się prezentuje i nadaje charakter naszemu wnętrzu.

Wymiary łóżka podwójnego

Łóżka podwójne zazwyczaj dostępne są w trzech rozmiarach:

  • łóżko 140x200
  • łóżko 160x200
  • łóżko 180x200

W zależności od wielkości naszej sypialni lub pokoju gościnnego, a także osobistych preferencji - możemy postawić zarówno na bardzo duże łóżko często nazywane King Size, jak również mniejsze. Dostępne warianty, pozwalają dobrać idealnie pasujący mebel, który sprawdzi się zarówno dla osób dysponujących dużą przestrzenią jak i do mniejszych mieszkań.

Łóżko - sypialnia Twoich marzeń

W Gand Meble można znaleźć podwójne łóżka, które doskonale sprawdzą się zarówno do klasycznego, skandynawskiego jak i nowoczesnego wnętrza. Znaleźć można standardowe modele w klasycznych kolorach jak i nieco bardziej ekstrawaganckie. Łóżko podwójne to gwarancja wygody, a jednocześnie doskonałe urozmaicenie sypialni lub pokoju gościnnego. Łóżka podwójne w mniejszych rozmiarach, również doskonale sprawdzają się w pokojach gościnnych czy nawet dziecięcych.