Narożniki

Informacja

Narożniki

Widoczne 1 - 32 of 32 items
Widoczne 1 - 32 of 32 items

Narożniki

Idealnym rozwiązaniem do niemal każdego salonu jest narożnik. Świetnie sprawdza się zarówno do większych jak i mniejszych pomieszczeń. Odpowiednio dobrany narożnik do salonu pozwala na zaproszenie bliskich i rodziny, bez obawy o miejsce do spania. Narożniki zapewniają komfort i praktyczność. Dużo miejsca do siedzenia, pozwala zaoszczędzić przestrzeń na dodatkowe fotele czy podnóżki.

Narożnik z funkcją spania

Narożniki z funkcją spania, to doskonały pomysł, aby zagospodarować miejsce w salonie lub kawalerce. Praktyczne rozwiązania narożnika, pozwala nie tylko na przygotowanie miejsca do spania dla gości - ale też na stylowe zaaranżowanie salonu. Materiał, z którego zostały wykonane narożniki w ofercie sklepu GAND - zapewniają wygodne spanie, bez bólu kręgosłupa.

Narożnik wypoczynkowy

Aktualnie nowoczesne narożniki cieszą się ogromną popularnością. Dzięki prostym wykończeniom i doskonałym doborze kolorów - świetnie pasują zarówno do klasycznych, jak i skandynawskich wnętrz. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych i stylów narożnika - pozwala dobrać odpowiedni model do naszego wnętrza.