Materace do łóżek

Informacja

Materace do łóżek

Widoczne 1 - 9 of 9 items
Widoczne 1 - 9 of 9 items

Materace do łóżek

Materace na każdy rozmiar łóżka
Materac piankowy wyposażony jest w wysokogatunkowe komponenty i zdejmowany pokrowiec, co znacząco ułatwia utrzymanie tego modelu w czystości. Włókno klimatyzujące utrzymuje odpowiednią wentylację wewnętrzną materaca, co ma niebagatelne znaczenie dla komfortu i higieny snu. W odpowiednio wentylowanym materacu wszelkie rodniki i drobnoustroje nie mają możliwości dalszego wzrostu i bytowania.
Materace sprężynowe wyposażone w sprężyny Pocket, zapobiegają odkształcaniu powierzchni nośnej, dlatego polecamy je wszystkim, którzy współdzielą powierzchnię spania – przy takim modelu wszelkie drgania zostają zminimalizowane. Dla wszystkich, którzy lubią uczucie wtopienia w materac przygotowaliśmy modele z pianką Visco – idealnie dopasowujące się do kształtu ciała i dające uczucie pełnego relaksu.
Nie lubisz miękkich posłań? Z pomocą przychodzi materac kokosowy – wzmocniona twardość, antygrzybiczny i antyalergiczny, wprost stworzony dla wielbicieli twardych łóżek.
Nie możemy zapomnieć o dodatkowych warstwach! Materac lateksowy, wprost stworzony dla alergików, charakteryzuje się specjalną powłoką ułatwiającą utrzymanie w czystości i hipoalergiczne środowisko snu, tak ważne dla wszystkich cierpiących z powodu problemów skórnych. Jak sami widzicie możliwości wyboru jest mnóstwo! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, u nas znajdziesz materace w różnych rozmiarach i wariantach – zobacz sam!