Materace do łóżek

eRaty

Informacja

Materace do łóżek

Materace na każdy rozmiar łóżka
Materac piankowy wyposażony jest w wysokogatunkowe komponenty i zdejmowany pokrowiec, co znacząco ułatwia utrzymanie tego modelu w czystości. Włókno klimatyzujące utrzymuje odpowiednią wentylację wewnętrzną materaca, co ma niebagatelne znaczenie dla komfortu i higieny snu. W odpowiednio wentylowanym materacu wszelkie rodniki i drobnoustroje nie mają możliwości dalszego wzrostu i bytowania.
Materace sprężynowe wyposażone w sprężyny Pocket, zapobiegają odkształcaniu powierzchni nośnej, dlatego polecamy je wszystkim, którzy współdzielą powierzchnię spania – przy takim modelu wszelkie drgania zostają zminimalizowane. Dla wszystkich, którzy lubią uczucie wtopienia w materac przygotowaliśmy modele z pianką Visco – idealnie dopasowujące się do kształtu ciała i dające uczucie pełnego relaksu.
Nie lubisz miękkich posłań? Z pomocą przychodzi materac kokosowy – wzmocniona twardość, antygrzybiczny i antyalergiczny, wprost stworzony dla wielbicieli twardych łóżek.
Nie możemy zapomnieć o dodatkowych warstwach! Materac lateksowy, wprost stworzony dla alergików, charakteryzuje się specjalną powłoką ułatwiającą utrzymanie w czystości i hipoalergiczne środowisko snu, tak ważne dla wszystkich cierpiących z powodu problemów skórnych. Jak sami widzicie możliwości wyboru jest mnóstwo! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, u nas znajdziesz materace w różnych rozmiarach i wariantach – zobacz sam!

Materace do łóżek There are no products in this category.

Subcategories

 • Materace 90x200 cm
 • Materace 140x200 cm
 • Materace 160x200 cm

  Z pewnością każdy z nas miał okazję się przekonać, że spokojny sen w odpowiedniej ilości może wpłynąć pozytywnie na cały rozpoczynający się dzień! Zupełnie inaczej wtedy wstajemy, a także zupełnie inaczej funkcjonujemy. Dlatego też warto zadbać o każdy aspekt naszego snu, aby zapewnić jego najlepszą jakość.

  W naszym sklepie internetowym również chcemy zaproponować Ci produkty, które wpłyną na Twój sen – są to komfortowe materace i optymalnych rozmiarach 160x200 cm. Są one wykonane przy użyciu wytrzymałych materiałów, które gwarantują odpowiednią twardość. W rezultacie wpłyną na jakość naszego snu, a także odpowiednie podparcie kręgosłupa. W połączeniu z zakupem specjalnej poduszki będzie to największy prezent dla Twojej sylwetki.

  Wiemy, że nie każdy musi być specjalistą od zdrowego snu i materacy, dlatego też w ramach naszych usług proponujemy fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami, a polecimy Ci model, który najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku!

 • Materace 180x200 cm

  W asortymencie produktów naszego sklepu internetowego znaleźć można szeroki wybór elementów wyposażenia domu. Wśród nich proponujemy między innymi solidne i nadzwyczaj wygodne materace, dostępne w rozmiarze 180x200 cm. Świetnie sprawdzą się do łóżek dwuosobowych, zapewniając zdrowy i spokojny sen.

  Należy pamiętać, że rodzaj łóżka ma ogromne znaczenie zarówno w zakresie jakości snu, jak i kondycji kręgosłupa. Zbyt miękki lub zbyt twardy materac może powodować bóle pleców, a także w najgorszych przypadkach wspierać nieprawidłowe ułożenie ciała w nocy, przez co potęgować ewentualne zwyrodnienia kręgosłupa.

  Wszystkie produkty, dostępne w naszej ofercie są sprawdzone pod kątem twardości oraz komfortu spania. Proponujemy także kilka wariantów, różniących się wypełnieniem czy twardością (oczywiście w konkretnym zakresie). Dzięki temu z jednej strony masz pewność, że wybierasz produkt, który wpłynie na jakość Twojego snu, z drugiej natomiast dopasujesz model do własnych preferencji.

  Pozwól sobie i swoim bliskim na komfortowy sen i wybierz jeden z naszych zdrowych materacy 180x200 cm! Gdybyś miał jakiekolwiek pytania, dotyczące naszych produktów, zachęcamy do kontaktu – chętnie doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!