Zestawy meblowe / systemowe

eRaty

Zestawy meblowe / systemowe

Meble do salonu
W naszej ofercie znajdziesz meble do salonu w różnorodnej gamie kolorystycznej i stylistycznej. Wybierając pojedyncze meble z danej kolekcji masz pewność, że stworzysz w swoim wnętrzu spójną całość, a dokupienie w przyszłości kilku elementów nie będzie stanowiło żadnego problemu.
W obliczu niesamowitej różnorodności mebli będących na rynku stworzenie wymarzonej aranżacji do pokoju zdaje się być nie lada wyzwaniem. Z pomocą przychodzą nowoczesne meble systemowe, za pomocą których z łatwością skomponujesz zestaw odpowiadający wymaganiom zarówno estetycznym, jak i praktycznym.

Zestawy meblowe / systemowe There are no products in this category.

Subcategories

  • Kolekcje mebli

    Systemy mebli z kolekcji Gand
    Posiadamy białe meble systemowe – hit ostatnich miesięcy, oraz modele w dekorze drewnianym, jako ukłon w stronę miłośników tradycyjnych modeli. Wśród prezentowanych kolekcji należy wyróżnić modele skandynawskie, zachwycające lekkością formy i nowoczesnym wzornictwem. Każdy z Was znajdzie w naszym asortymencie meble, które trafią w indywidualne upodobania!
    Decydując się na system do salonu warto stworzyć bazę, wokół której dobierzemy poszczególne elementy. Projektując pokój dzienny nie można zapomnieć o praktycznej komodzie RTV z miejscem na dekoder telewizyjny, płyty i sprzęt muzyczny. Znakomitym uzupełnieniem takiego modelu będzie komoda salonowa w większym rozmiarze – to tam przechowamy wszystko, co chcemy mieć pod ręką, ale niekoniecznie wyeksponować. Zdjęcia, pamiątki z podróży i drobiazgi miłe naszemu sercu świetnie wyróżni przeszklona witryna do salonu.

  • Zestawy do sypialni
  • Zestawy do pokoju dziecka