Zestawy meblowe / systemowe

eRaty

Informacja

Zestawy meblowe / systemowe

W obliczu niesamowitej różnorodności rynku stworzenie wymarzonej aranżacji do pokoju zdaje się być nie lada wyzwaniem. Z pomocą przychodzą nowoczesne meble systemowe, z którymi z łatwością skomponujesz zestaw odpowiadający Twoim wymaganiom: zarówno estetycznym, jak i praktycznym.

Do salonu, sypialni i pokoju dziecka
W naszej ofercie znajdziesz meble do salonu w różnorodnej gamie kolorystycznej i stylistycznej. Wybierając pojedyncze propozycje z danej kolekcji masz pewność, że stworzysz we wnętrzu spójną całość, a dokupienie w przyszłości kilku elementów nie będzie stanowiło żadnego problemu. To właśnie główna zaleta kolekcji systemowych – z jednej, spójnej linii rozwiązań wybierasz tylko te, które Ci się podobają i pasują do Twojej wizji. Jeśli kiedyś zmienisz zdanie albo zaczniesz potrzebować dodatkowego elementu – dobierzesz go bez problemu. Systemowe meble do salonu czy pokoju dziecka to także ogromna dowolność w aranżacji. Poszczególne elementy nie są ze sobą połączone, możesz więc ustawiać je dowolnie, w jakimkolwiek miejscu zechcesz – dzięki temu, że ściśle do siebie pasują, zawsze osiągniesz efekt spójnego wystroju.

Zestawy meblowe / systemowe There are 17 products.

Subcategories

  • Kolekcje mebli

    Systemy mebli z kolekcji Gand
    Posiadamy białe meble systemowe – hit ostatnich miesięcy, oraz modele w dekorze drewnianym, jako ukłon w stronę miłośników tradycyjnych modeli. Wśród prezentowanych kolekcji należy wyróżnić modele skandynawskie, zachwycające lekkością formy i nowoczesnym wzornictwem. Każdy z Was znajdzie w naszym asortymencie meble, które trafią w indywidualne upodobania!
    Decydując się na system do salonu warto stworzyć bazę, wokół której dobierzemy poszczególne elementy. Projektując pokój dzienny nie można zapomnieć o praktycznej komodzie RTV z miejscem na dekoder telewizyjny, płyty i sprzęt muzyczny. Znakomitym uzupełnieniem takiego modelu będzie komoda salonowa w większym rozmiarze – to tam przechowamy wszystko, co chcemy mieć pod ręką, ale niekoniecznie wyeksponować. Zdjęcia, pamiątki z podróży i drobiazgi miłe naszemu sercu świetnie wyróżni przeszklona witryna do salonu.

  • Zestawy do sypialni
  • Zestawy do pokoju dziecka
Widoczne 1 - 17 of 17 items
Widoczne 1 - 17 of 17 items