Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Materace

Jaki materac wybrać do sypialni to pytanie, które pojawia się na ustach wszystkich urządzających swój wymarzony kącik relaksu. To ważna decyzja, gdyż od jakości materaca zależy bardzo wiele! Odpowiednio dobrany model powinien być komfortowy i praktyczny tak, by każda noc przynosiła upragnione wytchnienie. Nasza oferta obejmuje materace w różnych...

Jaki materac wybrać do sypialni to pytanie, które pojawia się na ustach wszystkich urządzających swój wymarzony kącik relaksu. To ważna decyzja, gdyż od jakości materaca zależy bardzo wiele! Odpowiednio dobrany model powinien być komfortowy i praktyczny tak, by każda noc przynosiła upragnione wytchnienie. Nasza oferta obejmuje materace w różnych rozmiarach i o różnorodnych parametrach, tylko od Ciebie zależy który materac wybrać.

Materac piankowy wyposażony jest w wysokogatunkowe komponenty i zdejmowany pokrowiec, co znacząco ułatwia utrzymanie tego modelu w czystości. Włókno klimatyzujące utrzymuje odpowiednią wentylację wewnętrzną materaca, co ma niebagatelne znaczenie dla komfortu i higieny snu. W odpowiednio wentylowanym materacu wszelkie rodniki i drobnoustroje nie mają możliwości dalszego wzrostu i bytowania. Materace sprężynowe wyposażone w sprężyny Pocket, zapobiegają odkształcaniu powierzchni nośnej, dlatego polecamy je wszystkim, którzy współdzielą powierzchnię spania – przy takim modelu wszelkie drgania zostają zminimalizowane. Dla wszystkich, którzy lubią uczucie wtopienia w materac przygotowaliśmy modele z pianką Visco – idealnie dopasowujące się do kształtu ciała i dające uczucie pełnego relaksu. Nie lubisz miękkich posłań? Z pomocą przychodzi materac kokosowy – wzmocniona twardość, antygrzybiczny i antyalergiczny, wprost stworzony dla wielbicieli twardych łóżek.

Nie możemy zapomnieć o dodatkowych warstwach! Materac lateksowy, wprost stworzony dla alergików, charakteryzuje się specjalną powłoką ułatwiającą utrzymanie w czystości i hipoalergiczne środowisko snu, tak ważne dla wszystkich cierpiących z powodu problemów skórnych. Jak sami widzicie możliwości wyboru jest mnóstwo! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, u nas znajdziesz materace w różnych rozmiarach i wariantach – zobacz sam!

Więcej

Materace W tej kategorii nie ma produktów.