Meble wypoczynkowe

eRaty

Informacja

Meble wypoczynkowe

Elegancki stolik do kawy, otoczony wygodnymi sofami i miękkimi fotelami – zajmujący najważniejszą część pomieszczenia, ale bez dominowania przestrzeni. Taki właśnie jest idealny zestaw wypoczynkowy: serce każdego salonu i miejsce, gdzie razem z domownikami relaksujesz się po długim dniu lub cieszysz pogaduszkami przy kawie ze swoimi gośćmi. Warto zadbać, by najbardziej reprezentacyjna część całego domu spełniała wszystkie Twoje potrzeby – także dekoratorskie!

Wnętrze takie, o jakim marzysz
Oferta mebli wypoczynkowych to tak naprawdę dziesiątki niesamowitych inspiracji do tego, jak w ciekawy sposób zaaranżować swój salon. Możesz zdecydować się na gotowy zestaw, ale możesz także wybierać spośród sof i wersalek, narożników, foteli i puf – a potem połączyć je w oryginalną, spójną całość, dopasowaną do potrzeb Twoich i domowników.

Dużą zaletą zestawów jest to, że są dostępne również w wariantach z opcją spania. To bardzo dobre rozwiązanie, jeśli metraż Twojego mieszkania nie pozwala na uzyskanie osobnej sypialni oraz salonu. Wybierając meble wypoczynkowe z funkcją spania, możesz za dnia cieszyć się imponującym i reprezentacyjnym pomieszczeniem, a w nocy – wygodnym miejscem odpoczynku.

Meble wypoczynkowe There are no products in this category.

Subcategories

 • Sofy / Wersalki / Kanapy

  W dzisiejszym społeczeństwie, które nakierowane jest na ciągłą pracę niezwykle ważny jest odpoczynek. Dlatego też zalecamy w swoim domu stworzyć spokojny kącik, gdzie każdy domownik będzie mógł spokojnie odpocząć po obowiązkach dnia – szkole, pracy czy innych.

  Oczywiście nasza zachęta to nie tylko puste słowa – w naszej ofercie proponujemy sofy, wersalki i kanapy w wielu wariantach, różniących się nie tylko wymiarami, ale także kolorem czy wzorem. Przygotowaliśmy tak bogaty wachlarz, aby każdy mógł znaleźć u nas model, który nie tylko przypadnie mu do gustu, ale także dopasuje się do aranżacji konkretnego pokoju – salonu, pokoju dziennego czy dziecięcego.

  Większość modeli naszych sof, wersalek i kanap wyróżnia się niezwykle nowoczesnym wyglądem, który aktualnie jest niezwykle modny. Połączenie kontrastowych kolorów bądź odcieni pastelowych to zdecydowanie najnowocześniejsze trendy mody wnętrzarskiej.

  A więc… nie czekaj! Już dziś wybierz model, który najlepiej będzie pasować do Twojego pokoju, połóż się i odpoczywaj!

 • Narożniki

  W naszej ofercie można znaleźć bogatą ofertę różnorakich narożników. 

 • Łóżka
 • Fotele / Pufy

  U nas można znaleźć duży asortyment wygodnych i prestiżowych puf. 

 • Zestawy wypoczynkowe

  Posiadamy szeroki asortyment zestawów wypoczynkowych, które idealnie pasują do salonu. Nasza oferta zawiera meble, o różnych wybarwieniach i budowach.