Zestawy wypoczynkowe

Informacja

Zestawy wypoczynkowe

Widoczne 1 - 16 of 16 items
Widoczne 1 - 16 of 16 items

Zestawy wypoczynkowe


Komplety wypoczynkowe do salonu

Komplet wypoczynkowy do salonu to bardzo ważny element wyposażenia, który ma wpływ na całą aranżację naszego salonu. Odpowiednio dobrany komplet wypoczynkowy to z jednej strony wygoda podczas oglądania telewizji czy też wspólnego wieczoru ze znajomymi, a z drugiej to właśnie komplet wypoczynkowy nadaje charakteru naszemu salonowi. Wypoczynek do salonu zazwyczaj składa się z wygodnej wersalki 3 osobowej, kanapy 2 osobowej i fotela. Również, bardzo często komplet wypoczynkowy składa się z sofy i dwóch wygodnych foteli. W zależności od naszych potrzeb możemy dobrać zarówno bardzo rozbudowane jak i mniejsze komplety wypoczynkowe.

Meble wypoczynkowe

Meble wypoczynkowe Gand Meble to szeroki wybór zarówno kompletów w stylu nowoczesnym, skandynawskim czy rustykalnym. Znaleźć można tu zarówno jasne modele zestawów wypoczynkowych, które charakteryzują się przytulnym minimalizmem, jak również komplety o geometrycznych kształtach i mocnych kolorach. Dlatego też niezależnie od tego czy jesteś miłośnikiem klasycznych, nowoczesnych czy skandynawskich wnętrz - z pewnością znajdziesz dla siebie idealny komplet mebli do salonu.

Komplet wypoczynkowy z funkcją spania

Wypoczynek do salonu z funkcją spania to doskonałe rozwiązanie jeśli chcemy mieć dodatkowe miejsce do spania w naszym domu. Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdza się również do kawalerek czy mniejszych mieszkań. Komplet wypoczynkowy z rozkładaną kanapą to doskonałe dopełnienie każdego salonu, które jest z jednej strony stylowe a z drugiej funkcjonalne i praktyczne.