Narożniki

Informacja

Narożniki

Widoczne 1 - 32 of 32 items
Widoczne 1 - 32 of 32 items

Narożniki

Narożnik do salonu

Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. To właśnie tam spędzamy wolne chwile, przyjmujemy gości i odpoczywamy. Nie może więc zabraknąć odpowiedniego narożnika do salonu, który nie tylko doskonale urozmaici wnętrze, ale będzie też wygodnym i praktycznym miejscem wypoczynku. Rogówki do salonu przede wszystkim charakteryzują się funkcjonalnością - dzięki swojemu kształtowi, odpowiednio możemy dopasować je do naszej aranżacji, oszczędzając na tym dodatkowe miejsce w salonie.

Narożnik z funkcją spania

Narożniki rozkładane to rozwiązanie bardzo praktyczne, które świetnie sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach. Narożnik modułowy z funkcją spania zapewnia pełen komfort w nocy, dzięki czemu jest to świetna alternatywa dla łóżka w mniejszych mieszkaniach. Dobrze dobrany narożnik rozkładany jest idealnym elementem wyposażenia, które sprawdzi się do salonu. Również świetnym rozwiązaniem jest narożnik do kuchni, kiedy posiadamy otwarty salon - tego typu rozwiązanie również doskonale sprawdza się, kiedy chcemy przyjąć na noc gości.

Narożnik szary czy brązowy - szeroki wybór narożników

W Gand Meble znaleźć można szeroki wybór różnego rodzaju narożników. Wybierać można zarówno spośród nowoczesnych narożników z mocnych, kontrastujących ze sobą odcieniach jak również narożniki w stylu skandynawskim o jasnych, stonowanych kolorach jak szarość biel czy granat. Narożnik mały doskonale sprawdzi się do kawalerki, która posiada otwartą kuchnię, z kolei narożnik modułowy to doskonałe rozwiązanie jeśli chcemy postawić na funkcjonalne i stylowe wyposażenie.