Komody

Informacja

Komody

Widoczne 1 - 46 of 46 items
Widoczne 1 - 46 of 46 items

Komody

Komody i szafki pod telewizor


Idealnie dobrana komoda RTV i półka na książki to praktycznie gotowy zestaw mebli dla każdego minimalisty. Jeśli chcemy możemy te dwa elementy uzupełnić o kolejne witryny i stworzyć przytulną przestrzeń zapraszającą do chwil spędzonych w gronie najbliższych.
Meblościanka do pokoju dziennego jest wyjątkowo minimalistyczna, z reguły składa się z witryny wiszącej i stojącej, komody RTV i półki.

Komoda pod telewizor


Projektując pokój dzienny nie można zapomnieć o praktycznej komodzie RTV z miejscem na dekoder telewizyjny, płyty i sprzęt muzyczny. Znakomitym uzupełnieniem takiego modelu będzie komoda salonowa w większym rozmiarze – to tam przechowamy wszystko, co chcemy mieć pod ręką, ale niekoniecznie wyeksponować. Zdjęcia, pamiątki z podróży i drobiazgi miłe naszemu sercu świetnie wyróżni przeszklona witryna do salonu.

Komody nowoczesne

Nowoczesne komody są jednymi z najchętniej wybieranych elementów wyposażenia do salonu lub sypialni. Tego typu modele doskonale pasują zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Nowoczesne komody, które zostały wykonane z solidnych, kontrastujących ze sobą materiałów doskonale prezentują się i z pewnością urozmaicą niejedno wnętrze.
Do wyposażenia pomieszczenia do spania można dołączyć komodę z szufladami i szafki nocne ułatwiające przechowywanie drobiazgów.