Szafki wiszące i półki

Informacja

Szafki wiszące i półki

Widoczne 1 - 38 of 38 items
Widoczne 1 - 38 of 38 items

Szafki wiszące i półki

Szafki wiszące i półki na pamiątki, książki, ubrania…
Małe, a cieszy. To krótkie zdanie idealnie podsumowuje rolę półki w salonie czy też w pokoju dziennym. Praktyczna półka wisząca w kolorystyce dobranej do pozostałych mebli jest miejscem do przechowywania wszelkich bibelotów. Zdjęcia z niezapomnianej podróży, fotografie wnuków, puchary za osiągnięcia sportowe i pamiątki z wyjazdów i o wiele więcej.

Półka wisząca

Praktyczna półka ścienna (wisząca) w doskonały sposób wyeksponuje to wszystko, co bliskie naszemu sercu i czym chcemy pochwalić się przed całym światem. Idealnie dobrana komoda RTV i półka na książki to praktycznie gotowy zestaw mebli dla każdego minimalisty. Jeśli chcemy możemy te dwa elementy uzupełnić o kolejne witryny i stworzyć przytulną przestrzeń zapraszającą do chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Szafki wiszące do salonu

Szafki wiszące do salonu łączą w sobie prostotę i funkcjonalność; ich uniwersalna forma znajdzie miejsce w każdym pokoju. Meble z tej kategorii wspaniale wyeksponują wszystkie rodzinne pamiątki, zdjęcia i dyplomy. Modele z zamykanymi drzwiczkami, pozwolą nam na wygodne przechowywanie cennych przedmiotów. Szafka ścienna oszczędza miejsce, a jej ponadczasowy charakter i użyteczność gwarantują zadowolenie przez długie lata bezproblemowego użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz białe szafki wiszące z których możesz stworzyć zestaw pokojowy inspirowany najmodniejszymi magazynami wnętrzarskimi. Dla tradycjonalistów przygotowaliśmy szafki naścienne w dekorze drewna, inspirowane naturą i popularnym stylem skandynawskim. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją – u nas znajdziecie modne meble w dobrej cenie!