Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Meblościanki

Nowoczesne meblościanki w niczym nie przypominają modeli, które pamiętamy z ubiegłego wieku. Współczesne egzemplarze cechują się lekkością formy, modną kolorystyką, oświetleniem LED i formą zachwycającą zarówno domowników jak i gości. Meblościanka do pokoju dziennego jest wyjątkowo minimalistyczna, z reguły składa się z witryny wiszącej i stojąc...

Nowoczesne meblościanki w niczym nie przypominają modeli, które pamiętamy z ubiegłego wieku. Współczesne egzemplarze cechują się lekkością formy, modną kolorystyką, oświetleniem LED i formą zachwycającą zarówno domowników jak i gości. Meblościanka do pokoju dziennego jest wyjątkowo minimalistyczna, z reguły składa się z witryny wiszącej i stojącej, komody RTV i półki. Taki zestaw w zupełności wystarczy, by zapewnić komfort relaksu, a jednocześnie nie przytłoczyć wolnej przestrzeni. Jeśli nie dysponujesz zbyt dużą ilością miejsca przygotowaliśmy dla Ciebie kapitalne rozwiązanie jakim jest meblościanka podwieszana. To prawdziwy hit ostatnich miesięcy – bardzo ładnie wygląda i można w niej przechować mnóstwo drobiazgów!

Decydując się na meblościankę pokojową stajemy przed wielkim dylematem streszczającym się w dwóch słowach: mat czy połysk? Oba modele świetnie wyglądają, jednak jeśli natura nie obdarzyła Cię miłością do sprzątania rekomendujemy matową meblościankę, jest o wiele łatwiejsza w utrzymaniu czystości! Meblościanka z połyskiem wymaga nieco więcej zachodu podczas porządków, jednak odwdzięcza się wspaniałym wyglądem i wyjątkowym blaskiem.

Nowoczesne meblościanki to także ogromny wybór kolorystyki – tylko od Twojej fantazji i potrzeb zależy jaką kolorystykę wybierzesz dla swojego domu. Biała meblościanka będzie uniwersalna i ponadczasowa, a czarna nada wyjątkowej elegancji. Miłośnikom klasyki polecamy modele o dekorze zbliżonym do drewna, taki design jest odpowiedni do każdego wnętrza!

Więcej

Meblościanki Jest 110 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 110 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 110 elementów