Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Meble dziecięce i młodzieżowe

Aranżacja pokoju młodzieżowego dla dziewczyny lub chłopaka w pierwszej kolejności powinna podkreślać indywidualny charakter przyszłego użytkownika danego pokoju, pomagać w realizacji pasji i stać się oazą spokoju, w której można odpocząć po trudach mijającego dnia.

Zastanawiając się jak urządzić pokój młodzieżowy w pierwszej kolejności oddajmy...

Aranżacja pokoju młodzieżowego dla dziewczyny lub chłopaka w pierwszej kolejności powinna podkreślać indywidualny charakter przyszłego użytkownika danego pokoju, pomagać w realizacji pasji i stać się oazą spokoju, w której można odpocząć po trudach mijającego dnia.

Zastanawiając się jak urządzić pokój młodzieżowy w pierwszej kolejności oddajmy głos tym, dla których jest on przeznaczony. Niezwykle ważnym jest, by nastolatek sam zadecydował o stylu w jakim owa przestrzeń zostanie zaaranżowana. Stylowy shabby chick dla dorastającej kobiety czy futurystyczny Hi-Tech dla kreatywnego nastolatka? Możliwości jest mnóstwo! Wybór estetyki pomieszczenia możemy i powinniśmy powierzyć tym, którzy wśród danych przedmiotów będą spędzać najwięcej czasu. Rodzice natomiast powinni zadbać o to, by przestrzeń pociechy była nie tylko stylowa, ale nade wszystko bardzo praktyczna i poręczny.

Praktyczny pokój dla nastolatka musi być niezwykle funkcjonalny, spełnia bowiem wiele ważnych funkcji: pobudza kreatywność, służy do przyswajania wiedzy, komunikowania się z dalszymi znajomymi oraz jest przestrzenią do twórczych spotkać w gronie najbliższych przyjaciół. Dlatego też meble do pokoju młodzieżowego muszą być przede wszystkim praktyczne i bardzo trwałe. Na bazie wybranego kompletu mebli do pokoju nastolatka zbudujemy całą aranżację, którą możemy często urozmaicać za pomocą różnorodnych tekstyliów i ozdób.

Praktyczny pokój młodzieżowy możemy podzielić na strefy: nauki, gdzie główną rolę odgrywa praktyczne biurko młodzieżowe, najlepiej nasłonecznione naturalnym światłem bądź lampką. Strefa przechowywania to wysoki i niski regał, pojemna komoda, praktyczna półka naścienna i obowiązkowo szafa na ubrania, sprzęt sportowy i instrumenty muzyczne. Obszar komfortu to wszystkie miejsca, w których nastolatek może sobie pozwolić na chwile prawdziwego relaksu: praktyczna rozkładana wersalka z pojemnikiem na pościel, najmodniejszy narożnik czy łóżko z wygodnym materacem, dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Więcej

Meble dziecięce i młodzieżowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • System BREGI

  Meble z systemu Bregi cechuje nowoczesność i niespotykana stylistyka. Istnieje możliwość wyboru mebli z ciekawymi wzorami takimi jak: moda, motocykle oraz dmuchawce. Zostały wykonane z trwałej płyty laminowanej o grubości 22 oraz 16 mm. 

 • System LIDO

  Meble systemowe LIDO to młodzieżowe meble o ciekawej stylistyce. Dostępne są w 3 kolorach i zadowolą każdego. 

 • System MEMONE

  Meble z systemu MEMONE charakteryzują się modną skandynawską stylistyką. Meble te nadają się do salonu oraz sypialni.

 • System TENUS

  Meble z serii TENUS do idealne meble dla najmłodszych w 3 wersjach kolorystycznych.

 • System TENUS II

  Meble systemowe TENUS II dopasowują się do pokoi dzieci ooraz młodzieży. Zestaw wielu elementów pozwala na zaprojektowanie każdego pokoju.